HAKKIMIZDA

Firmamız yirmi yılı aşkın bir süredir tekstil sektöründe yer almaktadır. Kumaş üretiminden konfeksiyona kadar sektörün her alanında üretim ve hizmet gerçekleştirmiştir ve halen de çeşitli tekstil kollarında hizmet vermektedir. Yaren Tekstil firması 2006 yılından beri teknik tekstil ve microfiber temizlik bezlerini Türkiye’de ilk üretim gerçekleştiren firmalardandır.  

Gelişen ve globalleşen çağımızda, üretim teknolojilerindeki yenilikleri ve yeni trendleri takip etmeden rekabet etmek mümkün olmayacaktır.

Firma

Firmamız yirmi yılı aşkın bir süredir tekstil sektöründe yer almaktadır. Kumaş üretiminden konfeksiyona kadar sektörün her alanında üretim ve hizmet gerçekleştirmektedir. Temel hizmet felsefesi olarak belli bir sektörde var olup o sektörde kalmayı kendimize ilke edindik. Böyle bir yaklaşımla üretim ve hizmet alanına odaklanınca, sektördeki gelişmeleri, modern dünyanın üretim şartları ve pazarlama yöntemlerini, yeni teknolojilere uygun üretim konseptlerini ve değişen taleplere göre üretim yaparak kendimize yön çizmeyi hedef olarak seçmiş durumdayız. Gelişen ve globalleşen çağımızda, üretim teknolojilerindeki yenilikleri ve yeni trendleri takip etmeden rekabet etmek mümkün olmayacaktır.

Firmamız mikrofiber bezleri Türkiye’de ilk defa üreterek ve pazarlayarak sektörün öncü kuruluşu olmuştur. Yeni ürün yelpazesini seçerken müşteri ihtiyaçlarını ve bu amaçla isteklerini ön planda tutmuş ve bu amaçla satıcılarımızın ve kullanıcılarımızın öneri ve istekleri doğrultusunda hareket etmiştir. Yeni ürün trendlerini de bu amaçla oluşturmaktayız. Hedefimiz mikrofiber bez ve microfiber mop (paspas) alanında son teknolojiyi kullanmak ve sadece bu ürünlerde en iyisini üretmektir.

Misyon

Gelişen son teknoloji olan nano teknolojisini kullanarak hayatı kolaylaştıran ürünler yapmak ve bunları nihai tüketiciye ulaştırmak. Üretim teknolojimizle çözümlerimiz, satış sonrası sağladığımız güvenli hizmetlerimizle ve yüksek iş ahlakımızla çözüm ortaklarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyon

Yeni teknolojileri en kısa sürede üretim aşamalarında kullanarak verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya çalışmak. Kalite ve tam müşteri memnuniyetinden ödün vermeden dünyada da örnek şirket olmak.

0
+
Memnun Müşteri
0
Yıllık Tecrübe

ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALAR


REFERANSLAR